Будинок з гаражем під Києвом, Петропавлівська Борщагівка

Адреса Кооперативна 1
Кількість кімнат 5 кімнат Площа 210/36 Площа ділянки 5

ID:10661

ХАРАКТЕРИСТИКА ОБ'ЄКТА
  • Тип будинку:Будинок
  • Кількість спалень:4
  • Ремонт:під чистову
  • Кількість санвузлів:2
  • Рік будівництва:2022

Продаж будинків Кооперативна 1, 5 кімнат, площа (210/36)

Контактна інформація

Вячеслав Литкін
ОПИС

Сучасний, просторий будинок з гаражем у 1,5 км. від Києва та кільцевої дороги. Затишне місце у Петропавлівській Борщагівці, за 300 метрів від лісу.
Загальна площа 210 кв. ділянка 5 соток.
У будинку 4 повноцінні спальні, 2 санвузли, котельня, кухня-вітальня, гараж.
Зовнішні стіни виготовлені з газоблоку та утеплені пінопластом, фасад - декоративна штукатурка з елементами декору з клінкерної плитки.
Дах металочерепиця, утеплювач мін.вата 200 мм.
Встановлено енергоефективні вікна WDS. Водопостачання – свердловина, каналізація – септик 10 куб, додаткова каналізація дощової води, світло 30 кВт.
Будинок на завершальній стадії будівництва, замовлені ворота в гараж та завершуються роботи по монтажу каналізації, огорожі та в'їздної групи, відмостки та заливки тераси. Є можливість додатково замовити якісний ремонт "під ключ", або інш опції.

Продаж без комісії для покупця
Код об'єкту 10661


Sitalo Real Estate - Ваш надійний партнер! Ми успішно працюємо на ринку нерухомості України з 2005 року. Наш професіоналізм, знання та досвід стоять на захисті інтересів кожного клієнта понад 18 років. Ми є офіційними представниками Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України, а також членами Національної Асоціації Ріелторів США (NAR), тому є абсолютними фахівцями своєї галузі.

З радістю допоможемо втілити в реальність Вашу мрію, правильно та безпечно купити будинок у Києві та Київській області, Бучі, Ірпені, Білогородці, Софіївській та Петропавлівській Борщагівці, Святопетровському, Боярці, Тарасівці, Вишневому, Гатному, Крюківщині, Хотові, Ходосівці, , Івановичах, Козині, Віті-Поштовій, Конча-Заспі, Осокорках, Вишеньках, Бортничах, Гнідині та ін.н.п.
Ми працюємо тільки з актуальною базою даних та пропонуємо нашим клієнтам найкращий та вигідний варіант!

Sitalo Real Estate - Ваш надежный партнер! Мы успешно работаем на рынке недвижимости Украины с 2005 года. Наш профессионализм, знание и опыт стоят на защите интересов каждого клиента более 18 лет. Мы являемся официальными представителями Ассоциации специалистов по недвижимости (риэлторов) Украины, атакже членами Национальной Ассоциации Риэлторов США (NAR), поэтому являемся абсолютными специалистами своей отрасли.

С радостью поможем воплотить в реальность Вашу мечту, правильно и безопасно купить дом в Киеве и Киевской области, Буче, Ирпене, Белогородке, Софиевской и Петропавловской Борщаговке, Святопетровском, Боярке, Тарасовке, Вишнёвом, Гатном, Крюковщине, Хотове, Ходосовке, Чабанах, Лесниках, Ивановичах, Козине, Вите-Почтовой, Конче-Заспе, Осокорках, Вишеньках, Бортничах, Гнедине и др.н.п.

Мы работаем только с актуальной базой данных и предлагаем нашим клиентам самый лучший и выгодный вариант!

ОБ'ЄКТ НА КАРТІ