Котеджне містечко біля Києва, закрита територія, ліс

Адреса Мирного
Кількість кімнат 5 кімнат Площа 175/109/56 Площа ділянки 7.5

ID:12498

ХАРАКТЕРИСТИКА ОБ'ЄКТА
  • Тип будинку:Котедж
  • Кількість спалень:4
  • Ремонт:будівельне оздоблення
  • Кількість санвузлів:3
  • Рік будівництва:2023

Продаж будинків Мирного , 5 кімнат, площа (175/109/56)

Контактна інформація

Вячеслав Литкін
ОПИС
Продаж будинку в закритому котеджному містечку, поруч з лісом, практично на межі міста Києва!
В будівництві використовувалися тільки якісні матеріали. Стіни виконані з керамоблоку, свайний фундамент, монолітна плита, бетонна сходи та перекриття другого поверху, армопояси, обробка деревини антисептиком, гідро/паробар'єри. Утеплення пінопластом П35 товщиною 150 мм, декоративна штукатурка "Ceresit".
Встановлені енергозберігаючі вікна Rehau 70мм, тонування + водостоки. В вітальні, в самому центрі будинку закладено димохід под камін.
До кожного будинку заведені і підключені всі комунікації: газ, електрика (16 кВт, 380 В), свердловина 55 метрів з насосом (вода заведена в будинок), ЦЕНТРАЛЬНА КАНАЛІЗАЦІЯ, дренаж дощових вод.
Паркан виконаний на бетонному фундаменті, з огорожею з дерева та металу. Критий навіс на два автомобіля, тераса 35 кв.м., та автоматичні ворота.
Дорога до комплексу викладена асфальтом, шлагбаум, бруківка по всьому містечку. Зручна транспортна розв'язка та виїзд до Києва.

Продаж без комісії.
Код об'єкту 12498

Sitalo Real Estate - Ваш надійний партнер! Ми успішно працюємо на ринку нерухомості України з 2005 року. Наш професіоналізм, знання та досвід стоять на захисті інтересів кожного клієнта понад 18 років. Ми є офіційними представниками Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України, а також членами Національної Асоціації Ріелторів США (NAR), тому є абсолютними фахівцями своєї галузі.

З радістю допоможемо втілити в реальність Вашу мрію, правильно та безпечно купити будинок в Києві у Голосіївському, Оболонському, Печерському, Подільському, Святошинському, Солом'янському, Шевченківському, Дарницькому, Деснянському та Дніпровському районах та Київській області, Білогородці, Софіївській та Петропавлівській Борщагівці, Святопетровському, Боярці, Тарасівці, Вишневому, Гатному, Крюківщині, Хотові, Ходосівці, , Івановичах, Козині, Віті-Поштовій, Бучі, Ірпені, Конча-Заспі, Осокорках, Вишеньках, Бортничах, Гнідині та ін.н.п.
Ми працюємо тільки з актуальною базою даних та пропонуємо нашим клієнтам найкращий та вигідний варіант!
Sitalo Real Estate - Ваш надежный партнер! Мы успешно работаем на рынке недвижимости Украины с 2005 года. Наш профессионализм, знание и опыт стоят на защите интересов каждого клиента более 18 лет. Мы являемся официальными представителями Ассоциации специалистов по недвижимости (риэлторов) Украины, атакже членами Национальной Ассоциации Риэлторов США (NAR), поэтому являемся абсолютными специалистами своей отрасли.

С радостью поможем воплотить в реальность Вашу мечту, правильно и безопасно купить дом в Киеве в Голосеевском, Оболонском, Печерском, Подольском, Святошинском, Соломенском, Шевченковском, Дарницком, Деснянском и Днепровском районах, а также в Киевской области: Белогородке, Софиевской и Петропавловской Борщаговке, Святопетровском, Боярке, Тарасовке, Вишнёвом, Гатном, Крюковщине, Хотове, Ходосовке, Чабанах, Лесниках, Ивановичах, Козине, Вите-Почтовой, Буче, Ирпене, Конче-Заспе, Осокорках, Вишеньках, Бортничах, Гнедине и др.н.п.

Мы работаем только с актуальной базой данных и предлагаем нашим клиентам самый лучший и выгодный вариант!
ОБ'ЄКТ НА КАРТІ