Продаж / Будинок / Геологів, Лапаївка

Адреса Геологів 1
Кількість кімнат 5 кімнат Площа 192

ID:9238

ХАРАКТЕРИСТИКА ОБ'ЄКТА
  • Ексклюзив:Ні
  • Кількість спалень:3
  • Ремонт:євроремонт

Продаж будинків Геологів 1, 5 кімнат, площа (192)

Контактна інформація

Ткаченко Ася
ОПИС
Добротно збудований сучасний будинок в мальовничому передмісті Львова (с. Лапаївка), неподалік - озеро. Приватна земельна ділянка 20сот (22 м 90 м) межує з лісом. Сучасний проект, якісний ремонт, велика тераса з виглядом на ліс.

Будинок складається з двох поверхів, гаражу, та горища.
Перший поверх: кухня-вітальня 47.7 м кв. з каміном і виходом на терасу 27 м кв. та виглядом на ліс, кімната для гостей 11.9 м кв., душ і санвузол 6 м кв., комірчина 7.8 м кв., паливна 8 м кв., гараж 39 м кв. на 2 авто, автоматичні ворота Hrmann.
Другий поверх: спальня 20.3 м кв. з виходом на терасу 27 м кв. і виглядом на ліс, ванна 6.6 м кв., 2 спальня 18.5 м кв. з виходом на терасу 27 м кв. і виглядом на ліс, кабінет 10.9 м кв.м, санвузол 2.5 м кв., люк і висувна драбина на горище

Характеристики: індивідуальне газове опалення (Viessmann), централізоване водопостачання, автономна каналізація (система септик, в планах підключення центральної), підігрів підлог (кухня-вітальня, ванні кімнати), підлога: дубова паркетна дошка, сигналізація (пульт охорони), мережа для відеонагляду, замощення бруківкою, утеплення фасадів (мінвата Rockwool Frontrock) і даху (мінвата Rockmin), енергозберігаючі вікна Salamander bluEvolution, два входи: центральний, інший - через гараж.
Побудований у 2018р. До Львова 2,5 км.
код 9238
ОБ'ЄКТ НА КАРТІ