Головна
Про нас
Послуги
Вакансії
Новини
Зарубiжна нерухомicть
Контакти
+38 (098) 330-54-42
Кількість кімнат
1
2
3
4
5
6
7
Кількість спалень
5
3
4
2
6
8
1
10
7
9
22
32
11
33
12
21
Назва ЖК
бул. Лесі Українки, 7а
Династія
ЖК 52 Перлина (Pechersk Plaza)
ЖК Відпочинок
ЖК Варшавський-2
ЖК Комфорт Таун
ЖК Лісова казка 2
ЖК Паркові озера
ЖК Причал 8
ЖК Рів'єра
ЖК Славутич
ЖК Славутич 2.0
Нові пропозиції:
Оренда будинку довогостроково - метро Осокорки 15 хв пішки
29 500 ₴
421 м2
Оренда будинку на Осокорках, 10 хв. до м Славутич. Перша здача!
2 355 $
6 м2
Без % від забудовника. Продаж, новий таунхаус, будинок/ дом з ремонтом метро Осокорки, Славутич
159 000 $
1 272 м2
Ділянка 12 соток по 250 дол/сотка, Хмільна
3 000 $
3 000 сот.
Продаж 3-кімнатної квартири, вул. Тростянецька, м.Харківська.
107 000 $
1 466 м2
Продаж будинку в Гатному, Теремки.
300 000 $
1 200 м2
Ділянка 90 дол/сотки, 2 га., село Козинка між Юрівка, Макарівський район
18 000 $
18 000 сот.
Будинок/ дом з ремонтом метро Осокорки, Славутич. Без %
480 000 $
1 477 м2
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Відправити заявку