Будинок , частино ремонт , Басівка , Львів

Адреса Мазепи 23
Кількість кімнат 5 кімнат Площа 390/190/40 Площа ділянки 16

ID:10281

ХАРАКТЕРИСТИКА ОБ'ЄКТА
  • Тип будинку:Будинок
  • Ексклюзив:Ні
  • Кількість спалень:4
  • Ремонт:частковий ремонт
  • Кількість санвузлів:2

Продаж будинків Мазепи 23, 5 кімнат, площа (390/190/40)

Контактна інформація

Бакалим Ірина
ОПИС
Продаж сучасного будинку на стику бізнес та преміум сегментів. Він розташований в районі великого лісового озера та готельного комплексу Гранд Резорт, в елітному районі, на тихій непроїзній вулиці у селищі Басівка в 500 метрах від озера та всього за 1,5 км від кільцевої дороги Львова та за 5 км від самого міста в оточенні вікових дерев та в пішій доступності від базової інфраструктури.
Будинок новий, виконаний за індивідуальним проектом над яким працювала група в яку входили: архітектор,конструктор,інженер теплотехнік.
Розташований на південому схилі, на унікальній ділянці площею 16 сот, яка має вихід у ліс! З вікон є можливість спостерігати за косулями в лісі,які приходять до годівниць.
У будинку 3 шикарні suite-bedroom з власними гардеробами та санвузлами, кабінет та спа зона.Загальна площа внутрішньої частини будунку складає 390 2, а також різні відкриті та закриті тераси площею 240 2 з підводами води,світла та шизлонгами!
Повноцінний широкий гараж на 2 авто з входом на кухню. Висота стелі в зоні вітальні з панорамними вікнами становить 5 м. Будівля енергоефективна, споруда утеплена по стінам 130 мм,дах утеплений 250, частина утеплена 100 та повністю гідроізольована.
Навколо всього будинку влаштована дренажна система вартістю 10000 дол, довжина ливневих та зовнішніх каналізаційних мереж складає 300.
організоване через систему тепла підлога.Зроблена котельня з тепловим акумулятором на 2 тони. Тут є дровяний камін преміум класу,практично самого великого вертикального формату із відкритим вогнем !
Закуплені та висажені декоративні дерева та кущі 200 шт,ватістю понад 4000 дол. Також знизу ділянки розбит фруктовий сад.
В будинок введено 35 електро потожності.Зроблені виводи під швидкісні зарядки 380 для авто. Прокладено і введено в експлуатацію 5 мідних дротів освітлення,розведені проводки під сигналізацію ,,16 точок швидкісного інтернету, тв кабелі на 8 пристроїв з супутникових антен.
Вікна виготовлені з 8- камерного профілю,шкло з підвищенною теплоакумуляцією та додатковим сонцезахистом.
Є свій басейн з підведенням обігріву води.
В мангальній зоні змонтована піч-мангал з коптильнею та духовкою.
Зроблена основа під паркан з металевих труб,висотою до 4 метрів.Лишилось лише зашити бляхою.По всьому паркану розведена підсвітка,також вона зроблена на фасаді будинку,та підведена до великих дерев.
Зроблені дві велики ванни-кімнати.
Була проведена геопластика всієї ділянки,для того щоби врізати будинок в пагорб і досягнути неперевшенного вигляду,який практично неможливий на рівній ділянці. зрізано більшь ніж 3500 3 землі
В підсумку,що потрібно ще зробити:
Покласти плитку на підлоги,зробити стелі,прогіпсувати стіни.Фактично просто ремонт без інженерних комунікацій.Ззовні перетянути баранеком фасад та поставити бляху на паркан.
ОБ'ЄКТ НА КАРТІ