Будинок в закритому котеджному містечку в Києві, Без комісії

Адреса Квіткові луги 7
Кількість кімнат 6 кімнат Площа 475 Площа ділянки 12

ID:8010

ХАРАКТЕРИСТИКА ОБ'ЄКТА
  • Кількість спалень:5
  • Ремонт:євроремонт
  • Кількість санвузлів:4

Продаж будинків Квіткові луги 7, 6 кімнат, площа (475)

Контактна інформація

Сергій Залізняченко
ОПИС

Будинок загальною площею 475 кв.м. у престижному котеджному містечку "Коник"!

Цей будинок – справжній зразок сучасного будівництва. Всі стіни побудовані з високоякісних керамічних блоків Poroterm товщиною 44 см та додатково утеплені штукатуркою 3 см. Дах покритий керамічною черепицею, а товщина утеплювача з базальтової вати складає 20 см.

Цей будинок забезпечений різноманітними джерелами тепла, включаючи інверторний тепловий насос (повітря-вода), електричний котел і камін з водяною сорочкою. Газ середнього тиску підведено до ділянки, що дозволяє підключити газове опалення у майбутньому.

Усередині будинку ви знайдете терасу, лоджію, балкон, центральну пилососну систему, а також теплі водяні підлоги на першому та другому поверхах. Системи водоочищення без використання хімії забезпечують чисту воду для вашої родини. Будинок також оснащений домофоном та охоронною сигналізацією.

На ділянці будинку створено умови для комфортного життя на свіжому повітрі, включаючи автоматичний полив газону, краплинний полив туї по периметру та освітлення. А ще на ділянці є залитий фундамент для сауни чи іншої додаткової будови.

Крім того, мальовниче котеджне містечко "Коник" надає доступ до дитячих та спортивних майданчиків, набережної річки Коник та пляжної зони. За річкою розташована зона відпочинку Жуків острів, де ви зможете насолоджуватися природою.

Будинок знаходиться в пішій доступності від громадського транспорту та численних торгових центрів, супермаркетів та магазинів. Це унікальна пропозиція, яку не варто проґавити!

Код об'єкта: 8010

ОБ'ЄКТ НА КАРТІ