Продаж / Комерція / вул. Пекарська, Личаків, Львів

Адреса Пекарська 36
Кількість кімнат 6 кімнат поверх поверх 3/4 Площа 210.3

ID:9887

ХАРАКТЕРИСТИКА ОБ'ЄКТА
  • Ексклюзив:Так
  • Ремонт:євроремонт

Продаж іншого об'єктів Пекарська 36, 6 кімнат, площа (210.3)

Контактна інформація

Гадар Ірина
ОПИС

Готовий бізнес з прибутком від 8% річних в доларах. Дворівневе приміщення (по документах квартира) в історичній частині міста Львова по вулиці Пекарській. Приміщення пропонується на продаж як бізнес в сфері нерухомості (хостел, подобова оренда, довгострокова оренда, офіс, тощо). Помешкання в автрійському будинку впродовж багатьох років приносить регулярний дохід.

Шестикімнатна дворівнева квартира загальною площею 210 кв.м., житловою 106.6 кв.м. та кухнею на першому поверсі = 17.5 кв.м., на другому поверсі = 8 кв.м.. Висота стелі = 3.30 м. Окремий вхід на кожен рівень приміщення. Тривалий час приміщення використовувалося під подобову оренду преміумкласу. Велика база клієнтів та відомість збережені. Готовий функціонуючий бізнес.

Перший рівень квартири складається з: двох ізольованих кімнат, коридору, кухні, санвузла та комори.

Другий рівень: чотири ізольовані кімнати, кухня, коридор, два санвузла.

Квартира з якісним ремонтом, оснащена побутовою технікою, кухонним гарнітуром та всім необхідним для ведення в експлуатацію вже зараз. В коридорі першого поверху розташований діючий камін на дровах. Опалення здійснюється завдяки двом газовим котлам. В помешканні встановлена сигналізація.

Затишна вулиця та розвинена інфраструктура, поруч магазини, мінімаркети, Винниківський ринок, відділення НП, школи, садки, тощо. Відстань до міської Ратуші - 10 хв пішки, поруч медичний університет, університет ветеринарної медицини.

Код об'єкта: 9887

ОБ'ЄКТ НА КАРТІ
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ Відправити заявку