Продаж стильного будинку з якісним ремонтом, каміном та меблями

Адреса Київська 1
Кількість кімнат 4 кімнати Площа 130 Площа ділянки 5

ID:12416

ХАРАКТЕРИСТИКА ОБ'ЄКТА
  • Тип будинку:Будинок
  • Ремонт:авторський дизайн
  • Рік будівництва:2022

Продаж будинків Київська 1, 4 кімнати, площа (130)

Контактна інформація

Вячеслав Литкін
ОПИС

Унікальний, стильний, якісний та повністю обладнаний будинок, з урахуванням кожної дрібниці. Оптимальна площа будинку 130 кв.м. , ділянка 5 соток з найсучаснішою ландшафтною технологією, газоном, автоматичним крапельним поливом. Два паркомісця, нічна підсвітка навколо ділянки і будинку.

Фундамент стрічковий 1,2 м глибиною, монолітна плита, стіни газоблок. Фасад утеплено кам’яною ватою, дах покритий бітумною черепицею з утепленням мінеральною ватою 200мм. Внутрішнє оздоблення було виконане в стилі, який відповідає найсучаснішим тенденціям, та ретельно продумано до кожної дрібниці.

В будинку нові меблі, кухня з МДФ від AGT та фурнітурою Blum, побутова техніка від Elektrolux та Ventolux.

Два види опалення: камін та електрокотел, встановлено бойлер на 100 літрів. Енергоефективні вікна з фурнітурою Makko що забезпечують високу енергоефективність та зменшення витрат на опалення.

Комунікації: власна свердловина, септик з переливом на 8 куб.м., світло 16 кВт. Підключена сигналізація AJAX, яка складається з хабу, сирени, клавіатури, 5 датчиків кута нахилу, 4 датчиків руху/розбиття та 2 датчиків відкриття/закриття.

Зручна локація та розташування будинку, поруч багато магазинів, супермаркетів, аптек, дитячих садків та шкіл. Зручний виїзд до столиці по Житомирській трасі, або Бишівською трасою на Велику Окружну

Без комісії.

Код об’єкта: №12416


ОБ'ЄКТ НА КАРТІ