Продаж стильного будинку з якісним ремонтом, каміном та меблями

Адреса Київська 1
Кількість кімнат 4 кімнати Площа 130 Площа ділянки 5

ID:12416

ХАРАКТЕРИСТИКА ОБ'ЄКТА
  • Тип будинку:Будинок
  • Ремонт:авторський дизайн
  • Рік будівництва:2022

Продаж будинків Київська 1, 4 кімнати, площа (130)

Контактна інформація

Вячеслав Литкін
ОПИС
Унікальний, стильний, якісний та повністю обладнаний будинок, з урахуванням кожної дрібниці. Оптимальна площа будинку 130 кв.м. , ділянка 5 соток з найсучаснішою ландшафтною технологією, газоном, автоматичним крапельним поливом. Два паркомісця, нічна підсвітка навколо ділянки і будинку.
Фундамент стрічковий 1,2 м глибиною, монолітна плита, стіни газоблок. Фасад утеплено кам’яною ватою, дах покритий бітумною черепицею з утепленням мінеральною ватою 200мм. Внутрішнє оздоблення було виконане в стилі, який відповідає найсучаснішим тенденціям, та ретельно продумано до кожної дрібниці.
В будинку нові меблі, кухня з МДФ від AGT та фурнітурою Blum, побутова техніка від Elektrolux та Ventolux.
Два види опалення: камін та електрокотел, встановлено бойлер на 100 літрів. Енергоефективні вікна з фурнітурою Makko що забезпечують високу енергоефективність та зменшення витрат на опалення.
Комунікації: власна свердловина, септик з переливом на 8 куб.м., світло 16 кВт. Підключена сигналізація AJAX, яка складається з хабу, сирени, клавіатури, 5 датчиків кута нахилу, 4 датчиків руху/розбиття та 2 датчиків відкриття/закриття.
Зручна локація та розташування будинку, поруч багато магазинів, супермаркетів, аптек, дитячих садків та шкіл. Зручний виїзд до столиці по Житомирській трасі, або Бишівською трасою на Велику Окружну

Без комісії.
Код об’єкта: №12416

Sitalo Real Estate - Ваш надійний партнер! Ми успішно працюємо на ринку нерухомості України з 2005 року. Наш професіоналізм, знання та досвід стоять на захисті інтересів кожного клієнта понад 18 років. Ми є офіційними представниками Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України, а також членами Національної Асоціації Ріелторів США (NAR), тому є абсолютними фахівцями своєї галузі.
З радістю допоможемо втілити в реальність Вашу мрію, правильно та безпечно купити будинок у Києві та Київській області, Бучі, Ірпені, Білогородці, Софіївській та Петропавлівській Борщагівці, Святопетровському, Боярці, Тарасівці, Вишневому, Гатному, Крюківщині, Хотові, Ходосівці, , Івановичах, Козині, Віті-Поштовій, Конча-Заспі, Осокорках, Вишеньках, Бортничах, Гнідині та ін.н.п.
Ми працюємо тільки з актуальною базою даних та пропонуємо нашим клієнтам найкращий та вигідний варіант!
Sitalo Real Estate - Ваш надежный партнер! Мы успешно работаем на рынке недвижимости Украины с 2005 года. Наш профессионализм, знание и опыт стоят на защите интересов каждого клиента более 18 лет. Мы являемся официальными представителями Ассоциации специалистов по недвижимости (риэлторов) Украины, а также членами Национальной Ассоциации Риэлторов США (NAR), поэтому являемся абсолютными специалистами своей отрасли.
С радостью поможем воплотить в реальность Вашу мечту, правильно и безопасно купить дом в Киеве и Киевской области, Буче, Ирпене, Белогородке, Софиевской и Петропавловской Борщаговке, Святопетровском, Боярке, Тарасовке, Вишнёвом, Гатном, Крюковщине, Хотове, Ходосовке, Чабанах, Лесниках, Ивановичах, Козине, Вите-Почтовой, Конче-Заспе, Осокорках, Вишеньках, Бортничах, Гнедине и др.н.п.
Мы работаем только с актуальной базой данных и предлагаем нашим клиентам самый лучший и выгодный вариант!
ОБ'ЄКТ НА КАРТІ